Veido valymas migdoline rūgštimi

Ši procedūra yra privaloma prieš/po vasaros atostogas(-ų)!
Ji skatina gražų įdegį, lygina veido odos atspalvį bei grąžina estetinę odos išvaizdą. Galima darytis net ir prieš/po soliariumo ar grįžus iš atostogų esant netolygiam įdegiui.

VEIDO VALYMO MIGDOLINE RŪGŠTIMI YPATUMAI:

Giluminis odos valymas migdoline rūgštimi pašalina negyvas, suragėjusias epidermio  ląsteles. Todėl oda natūraliai valosi, atsinaujina – tampa švaresnė, gaivesnė, skaistesnė, lygesnė, nustoja pleiskanoti.
• Gydymo rezultatai šia rūgštimi yra labai geri ir efektyvūs. Ši rūgštis, kaip ir glikolinė rūgštis, veikia prieš odos senėjimą, yra labai tinkama spuogų gydymui ir turi depigmentacijos efektą. Tačiau jos veikimas yra švelnesnis, sumažinantis odos paraudimo galimybę.
• Tai ypatinga procedūra, kuri tinka ir labai jautriai odai: iki ir po soliariumo, iki ir po buvimo saulėje. Migdolinės rūgšties molekulė didesnė negu glikolio rūgšties, todėl lėčiau prasiskverbia į odą ir minimaliai ją suerzina.
• Ši procedūra gali būti atliekama visus metus, nesukelia pigmentacijos.
• Po delikačiu procedūros poveikiu odai slepiasi itin aukštas dermatologinis aktyvumas.

Ši procedūra yra veiksminga ir atliekant ją vieną kartą, ir kaip procedūrų kompleksas kartojant procedūrą kartą į savaitę. 

Oda gražėja po kiekvienos procedūros, ypatingi rezultatai pasiekiami po 3-5 procedūrų kurso. Procedūrą galima kombinuoti su veido valymo ar drėkinimo procedūra.